Hakkımızda

Anya Resort Hotel

Anya Resort Hotel; eşsiz traventen manzalı konumda yer alan otelimiz 2022 yılında misafirlerimize hizmet sunabilmek için faaliyete girmiştir.

15 yıllık tecrübemize dayanarak ve günümüz modern otelcilik anlayışıyla dekore edilen otelimiz 4500 m^2 bir alan üzerine kurulmuştur. 2 adet açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, restoran&bar, akşam eğlenceleri, düğün ve organizasyonlar ve diğer bir çok hizmeti sunmaktadır.

Otelimiz, eşsiz konumu itibariyle Pamukkale Travantenleri, Karahayıt, Hierapolis, Laodikeia, Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü, Denizi Merkez, Honaz, Buldan, Babadağ, Yatağan, Karacasu ve Çardak Havalimanı'na çok yakın mesafededir.

Ayrıcalıklarımız

Açık Büfe Kahvaltı


Standart Double, Standart Twin, Standart Triple, King Suit, King Family Suit olarak farklı oda seçenekleri


Otopark


2 Adet Açık Yüzme Havuzu, 1 Adet Çocuk Havuzu


Restoran & Bar


Wi-Fi


7/24 Sıcak Su


Alkollü ve Alkolsüz İçecek Servisi

Anya Resort Hotel; eşsiz traverten manzalı ve merkezi konumda yer alan otelimiz 2022 yılında misafirlerimize hizmet sunabilmek için faaliyete girmiştir.
Farklı şehirler ve konseptlerde faaliyet göstermenin vizyonu ve uzun yılların getirdiği deneyim ile günümüz turizm normlarına uygun şekilde dekore edilen otelimiz 4500 m^2 bir alan üzerine kurulmuştur. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş; toplam 4 adet havuzu, yeşil alanları, restoran&bar, akşam eğlenceleri, düğün vb organizasyonlar dahil olmak üzere diğer bir çok hizmeti sunmaktadır.
Otelimiz, eşsiz konumu itibariyle Pamukkale Travertenleri, Karahayıt, Hierapolis, Laodikeia, Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü gibi turizm noktalarına çok yakın mesafede yer almaktadır

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Zakkum Sokak No:3 Pamukkale / DENİZLİ TELEFON: (+90 258) 272 2020 EMAIL : info@anyaresorthotel.com