Hizmetler

Restaurant & Bar

Geleneksel Türk lezzetlerini deneyimleyebileceğiniz, özel tatların yer aldığı ve tatiliniz boyunca görkemli bir lezzet şöleni yaşayabileceğiniz sabah kahvaltılarımız tatiliniz boyunca güne mutlu başlaşlayabilmeniz için özgün sunumumuzla sizleri karşılamaktadır. Eşsiz Türk mezelerinin de yer aldığı mutfak repertuarımızda sizleri 100'ü aşkın alakart çeşidimizle her daim hizmete hazırız. Keyifle yemeğinizin tadını çıkardığınız esnada restoranımızda çalan türk ezgileriyle de ruhunuzu beslemeyi hedeflemekteyiz.
Lobi ve havuz başında bulunan barlarımız siz misafirlerimiz için alkollü ve alkolsüz olarak hizmet vermektedir.

Havuz

2 adet yetişkin ve 2 adet çocuk havuzumuzla 250 kişiye hizmet verebilmekteyiz. Havuz başı aperatiflerimiz ve içinizi serinletecek soğuk içecekleriniz, sıcak havalarda sizlere bahar esintisini yaşatacak.

Düğün & Davetler

En mutlu gününüzde sizlere unutamayacağınız bir havuz başı düğün konseptimiz ve profesyonel organizasyonlarımızla hayallerinizi başlattığınız günlerinize ev sahipliği yapıyoruz.
(Düğünler 2023 sezonunda başlayacaktır.)

Anya Resort Hotel; eşsiz traverten manzalı ve merkezi konumda yer alan otelimiz 2022 yılında misafirlerimize hizmet sunabilmek için faaliyete girmiştir.
Farklı şehirler ve konseptlerde faaliyet göstermenin vizyonu ve uzun yılların getirdiği deneyim ile günümüz turizm normlarına uygun şekilde dekore edilen otelimiz 4500 m^2 bir alan üzerine kurulmuştur. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş; toplam 4 adet havuzu, yeşil alanları, restoran&bar, akşam eğlenceleri, düğün vb organizasyonlar dahil olmak üzere diğer bir çok hizmeti sunmaktadır.
Otelimiz, eşsiz konumu itibariyle Pamukkale Travertenleri, Karahayıt, Hierapolis, Laodikeia, Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü gibi turizm noktalarına çok yakın mesafede yer almaktadır

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Zakkum Sokak No:3 Pamukkale / DENİZLİ TELEFON: (+90 258) 272 2020 EMAIL : info@anyaresorthotel.com